Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

Ker je HERBALIFE Racing Team ostal brez drugega voznika smo se z edinim voznikom Ra8 Racing Rokom Prosenom dogovorili, da se pridruži našemu moštvu. [ok]

Prosim, da se med Ekipami in vozniki to popravi. Hvala :P

TUKAJ dobite nov ini file in ga skopirajte v mapo z našim skinom. Ne pozabite pa tudi izbrisati mape Ra8 Racing.

Se opravičujemo za nevšečnosti.

Link to post
  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Kr uredu trening in družba..... [ok]

Sam na dirki pa vedno štartam kot ena stara kura [champ]

ps.uhh končno uštimal tudi problem s skini.imel namreč neke stare skine v game data-teams-.....

nema više alfe na obzorju [krniki]

thx za pomoč. :oops:[ok]

Link to post

Na practice ni in ni šlo do optimuma (nekje 1:27.4 bi zmogel), na kvalifikacijah je pa šlo kar zlahka 1:27.0, očitno bomo tudi v 1:26 pogledali :)

Dirke so bile super, edino vremenska "naključnost" je premalo ... naključna :D

Link to post

Pole sem mel jaz z 27.0, s tem da je na practice bil Bevčič 0,3s hitrejši od mene (tudi od mojega optimalnega kroga 0,1). Občutek imam, da se bo našel kak alien ali dva in da bodo časi še precej boljši :)

Link to post

Uh, bo zanimivo danes mam občutek...

Jaz pa vedran sva vcer mal pelala in je bil tam okol 27.5 practice...

RACE2 bo sploh super, ko bojo mal hitrejši mal zadaj. Prehitevanja znajo bit zanimiva... tele formulce so super.

Link to post

ker mi je končno ratalo instalirat original na comp me zanima, če se še lahko prijavim zraven?

mogoče kdo sprejme team mate-a, ker vidim da je še nekaj fraj, drugače pa s svojo ekipo.

mi je vseeno, samo da pridem not :)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...