Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Q: Sm ekperimentiral s slick gumami, samo mi ni ratalo..

R1: Štart kr ok, pridem do 3. mesta predvsem na račun napak ostalih. Nekje na polovici me prehiti Novak in končno 4. mesto.

R2: Štart iz 5. mesta in po manjši napaki na štartu padem na 7. V borbi z Novakom (spet :)) poletim v gume in vse zlomm.. Esc in več sreče prihodnjič :)

Link to post

Udeležba 9ih ljudi, točke za vse hahaha.

Q: Mi ni blo jasno po dežju, sem se kolajsal, zmogu 20.0, dosti za 7. mesto lol. Alieni :)

R1: Dobro štartam, sem tm na 3-4 mestu, pol zajebem in se obrnem na slepem delu, Kurent pripelje mimo, jaz čaram (se opravičujem, moja napaka) in se mal razbijeva. Pol kolajsam, ker sem pozabu motor dat na 3 in menjam na low obratih, prpelem komi živ na 5. mestu.

R2: V redu štart, zmeda v prvem ovinku, se odpeljem na 3 mestu, prehitijo me skor vsi ta glavni, enkrat vmes se obrnem, nobenga ne zadanem na srečo, končam solidno 5ti spet. Ne vem zakaj, ampak ta prvi so leteli čez šikane. Čudna proga.

Lp

Link to post

Q: Odvisno od sreče,kako se vzame šikana,ker sem bolj ziherašu je bil temu primeren čas(zaenkurc) [Jel2]

R1: Fajn,pozabm kk se štarta in začnem iz zadnega mesta in mi ni žal,ker že dolgo ne tak dobre dirke(beri prehitevanje)

R2: Spet neki zamutim in v r1 nabijem Šosterja(mate sorči) in začnem prvi krog spet iz zadnega mesta nakar vse enako kot v R1 veselo na delo do 3.mesta, ker vodilna dva sta pa uuuuuušla predaleč.

Čestike zmagovalcema obeh dirk [dance]

Link to post

Q: Takoj na wet gume, uspel super krog in PB uvrstitev na Q - 2.mesto.

R1: Nisem preveril stanja, kar na enkrat vse suho. Pa niti ni tako slabo držalo, le v glavi sem mel to in se odločim

da grem menjat:) nikoli še v boxe prej šel, tako da sem prvič peljal mimo:D na suhih je šlo dobro, ujel sem predzadnja dva,

smo se lepo lovili do konca.. zadnje mesto

R2: Štart s prvega mesta, nekaj časa sam spredaj, potem me pa dohiti prehitri Kurent. Par krogov sem ga še držal, na štartno

ciljni gre potem mimo, zatem napaka v hmm... 14.krogu? polomil dirkalnik... zadnje mesto, again damn it :)

Kurent, pomoje ni blo nič narobe v tistem ovinku, hvala vseeno, da si me spustil mimo ;)[iz]

Link to post

Q: V mokrem mi uspe (zame) dober čas...P5

R1: Preden sem šel na štart vidim, da sije sonce in nastavim formulo za suho...Pozabil pa sem na gume! [wall] Sama dirka je potekala presenetljivo dobro glede na gume, mel sem pa kar nekaj težav s pred sabo vozečim Troštom, ki je na dirko prišel direkt s piknika in je s sabo vozil roštilj...jaz pa nič videl. [Joj] Zaradi manjše napake mi je ušel, nakar pa mi v 3. ovinku (oster levi) pripelje nasproti! Mislim, da ni potrebno napisat kaj je sledilo. Andrej, naslednjič ko se srečamo daš za rundo! [ok] . Do konca dirke sem izgubil še eno mesto in končal na P7.

R2: Že takoj po štartu se je začela huda borba z Dakskoblerjem, ki je trajala kar nekaj krogov. Prvič, ko sem ga napadel sem bil preveč nepazljiv (beri: optimističen) in ga zadel v 2. ovinku. Na ravnini sem ga takoj spustil naprej in borba se je nadaljevala. Ampak samo 1 krog, ko mi ga je uspelo prehitet. Nato sem poskušal nabrati čim večjo prednost. V cilj pripeljal na P1, samo 2 sek. pred Kraljem. [champ]

Kurent, pomoje ni blo nič narobe v tistem ovinku, hvala vseeno, da si me spustil mimo ;)[iz]

Men se je zdelo mal grdo, zato sem te spustil. Raje končam na P2, kot pa zmagam na takšen način. [ok]

  • Upvote 1
Link to post
  • 2 weeks later...
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...