Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

dej fak nej me kdo linča da se ne bom sam [buzara] kero tele sm jz to ne morš vrjet :shock: še ob sedmih razmišljam o dirki pol pa pof ni več spomina do 15 min pred deseto, ko me je kar zmrazilo ko sem se spomnil na čas in dirko ... [wall]

Se zgodi :lol:

Link to post
  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Fajn dirke, super udeležba, vse kar mi je mal pokvarlo večer je to da so meli nekateri roštilj na formulci in se je kadilo zadaj tko da nič nisem videl v R2... pa še dišalo je po čevapih. :P

Q Pole. Lahko bi šlo hitreje ampak kar zadovoljen s časom.

R1 vodstvo od starta do cilja.

R2 nekaj zivcnosti in zapletov z Vedranom in Vodičarjem. Na žalost padel na cca 10 mesto po 7 krogih... prišel nazaj do Vodičarja in boj za 4. Potem me spet malo zmedel roštilj in zgrešil sem brakepoint. Končal 5.

Čestitke vsem podiumu. :)

Tole bojo kok kaze super dirke. Udeležba je bla nad pričakovanji, čeprav jih je kar nekaj prijavilo odsotnost. Komaj čakam nasledno dirko. Samo RAD si poštimajte pred dirko :P[smoke]

image2.jpg

image4.jpg

image7.jpg

  • Upvote 2
Link to post

Ja za prvic brez treninga seta itd zadovoljen ne tolk s sabo kot z igro,ki je naravnost fantasticna,tako da se se vidmo plus cestitke vsem,ki so se borili do cilja.Seveda pa posebne cestitke za sovoznika Sašota,ki je privozil prve pike [ok]

Uredil - mrhar
  • Upvote 1
Link to post

Lepi dirki,kontent za prvenec z vami in pa po dolgi odsotosti od race ona,

vendar sem imel danes preveč dobro uštiman dirkalnik,da bi bil kaj kontent za današnji večer..

in takih prilik ni dobro tako zapravit.

Q.3 odlično kot pozicija,vendar kr nezadovoljen s časom in mojim pristopom na quall.kr slabo odpeljal vse skupaj

Štart malo bolje uspel kot na treningu ,a še vedno izgubil 2 mesti

in Gregor,ki je bil pred menoj vseh 13 krogov, mi ni pustil ene šanse,da bi ga lahko prehitel [ok]

capture20110705000758.jpg

tako kočal na 5 mestu

2 dirka trajala 4 ovinke,nakar sem se začetniško na robniku zavrtel in tako zaj...vse skupaj [it][buzara],

capture20110705001256.jpg

nato je sledil lep dvoboj z Benjaminom ,kjer sem ga enkrat TUDI ubijalsko zadel pri poskusu prehitevanja.

capture20110705001820.jpg

Res oprosti za tisto,ne vem,kaj mi je blo treba tiste poteze!

Na koncu 9 mesto

Čestitke ta prvim na obeh tekmah [champ]

Bil je lep večer z vami :oops:

vendar ne grem glih kontent spat!

LP [ok]

  • Upvote 2
Link to post

.....nato je sledil lep dvoboj z Benjaminom ,kjer sem ga enkrat TUDI ubijalsko zadel pri poskusu prehitevanja.res oprosti za tisto,ne vem,kaj mi je blo treba tiste poteze!

Na koncu 9 mesto

vendar ne grem glih kontent spat!

LP [ok]

Ne se sekirat, bo drugič bolje, saj vsi delamo napake in je več kot 3/4 oproščeno, če se človek opraviči [it]

  • Upvote 1
Link to post

vse kar mi je mal pokvarlo večer je to da so meli nekateri roštilj na formulci in se je kadilo zadaj tko da nič nisem videl v R2... pa še dišalo je po čevapih. :P

To so bli pa sigurno formulaši [Joj][krniki]

Link to post

Gregor tukaj se ne sme kritizirat,pritoževat,ker nam pravilnik tega ne dovoli.Tako,da bodo pomojem vsi komentarji,ki vsebujejo pritožbe brisani oz. črtani.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Bom jaz naredil povzetek dirk tako kot v f1, za vsako dirkico po pet fotk. Par krasnih sličic vidim, da že imam, tebe pek ali pa tebe baty bi pa prosil, če mi jih naredita še ene par (recimo 5, da nebo na vseh baty :D ). Iz vsake dirke štart, iz vsake dirke zmagovalec..

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...