Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Moj drugi narejeni skin ever. Telemach Team s katerim bo tekmoval Kuničov poba.

In ja na slikah je dejansko formula ... :roll::oops:

... ter še malenkost dodelan Monster Energy skin ekipe F1 Stars

Adri vse pohvale ti za tale skin...

Hkrati bi se ti pa iskreno zahvalil, ker si si uzel čas in ga naredil :wink:

Res 1000x hvala !

Uredil - sennas
Sej ni treba vseh slik še enkrat :)
Link to post

Končno me je sennas uspel prepričat, da sem nabavil Race On in se prijavil na Slo-Racing.

Zaenkrat se še privajam na igro, avto in progo, ampak prvi vtisi so zelo pozitivni, res je zabavno vozit to mini formulo. Trenutno pridem do cca. 1:28.7 in se še malo lovim s konstantnostjo, ampak bi moralo iti še kako sekundo hitreje.

sennas, tnx še enkrat za skin.

Lp vsem! :D

Link to post

Končno me je sennas uspel prepričat, da sem nabavil Race On in se prijavil na Slo-Racing.

Zaenkrat se še privajam na igro, avto in progo, ampak prvi vtisi so zelo pozitivni, res je zabavno vozit to mini formulo. Trenutno pridem do cca. 1:28.7 in se še malo lovim s konstantnostjo, ampak bi moralo iti še kako sekundo hitreje.

sennas, tnx še enkrat za skin.

Lp vsem! :D

Komaj si začel, pa že takšni rezultati :shock: Bravo [champ]

Link to post

Eni so multi talentirani,kaj češ,sicer pa se bo v kratkem videlo,kako in kaj :wink: Me pa nekaj zanima.Ko opazujem nekatere,ki furate Q kroge in peljete skozi štartno ciljno ravnino in preden se začne ovinek v levo zavijete močno v desno in nato v levi ovinek.Ampak tam sem opazil,da prečkate belo črto,ki označuje izhod iz boksov in me zanima,če se lahko to črto prefura tudi med dirko in med samimimi kvalifikacijami??

Link to post

Vedno naj bi bilo znotrej ceste. Se pravi dva kolesa znotraj bele črte... v praksi sploh na tej pisti pa je vedno tako tako... kako in kaj je bolj stvar dogovora.

Link to post

Ma,... kle v valenciji je najbol, da vzamemo ovinke kokr hocmo, tut če gre čez bele črte... vsaj ponavad smo tko fural tu

Link to post

živjo,

vidim da se odpira novo prvenstvo, pa me zanima če je še kaj placa? v pravilniku nisem zasledil max. št. dirkačev...

online sicer nisem še nikoli igral, a vozim že kar nekaj časa.

pa original igre še nimam in me zanima kje na netu se jo dobi najceneje za DL?

prosim za inf., bi se z veseljem pridružil!

lp, daks

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...